רון שבת
מנהל
רחוב הבנים 14 מרכז אגם
קבלת קהל: בתיאום מראש
 

מחלקת תרבות אירועים ונוערתרבות הפנאי והקהילה אמונה על הפעילות התרבותית, פעילות שעות הפנאי ופעילות ייחודיות המתקיימות בעיר במהלך השנה הכולה. גם השנה נערכו לענות על צרכי הקהילה ורצונותיה  במסגרת התוכנית שנבנתה ומוגשת לכם בחוברת זו. מטרתנו היא העשרת חיי התרבות ושעות הפנאי של תושבי העיר במגוון תחומים במקומות שונים בעיר.

תושבים יקרים

בעידן שתרבות הפנאי היא חלק בלתי נפרד מחיי היומיום, אנחנו במחלקה אירועים, תרבות הפנאי וקהילה שקדנו על פעילות מגוונות ועשירה שתתאים לכל אחד ואחת מאיתנו.

בהוד השרון פועלת מנהיגות נוער צעירה ומצטיינת המציעה לבני הנוער קורסי הכשרה , פעילות בתנועות נוער, יחידה לקידום נוער ויזמות צעירה.

הושם דגש והורחב תחום הנוער והצעירים באמצעות מגוון רחב של הכשרות ייחודיות לנוער, חיילים וצעירים כמו גם תוכנית ייחודית להתנדבות בקהילה במסגרת התוכנית מערך לדרך ופעילויות נוספות המפורטות בהמשך.

אנו עושים את המרב להעשיר את תרבות הפנאי באמצעות אירועים, חגיגות וטקסים המתקיימים במשך כל השנה ברחבי העיר.


חשובה לנו העשייה המקומית, לכן מדי פעם כדאי לעצור את המירוץ המטורף אחרי הישגים חומריים ולהתנתק מהמציאות הקיימת ולתת קצת מזור לנפש ולרוח באמצעות הפעילות שאנו מציעים. צרכי התושבים חשובים לנו ואנו עושים כל שביכולתנו על מנת לענות על דרישותיכם, אנו שמים את איכות החיים של התושב בראש סדר העדיפויות. 

ברצוני להודות לכל צוות האגף לתרבות אירועים ונוער. אנו מקוים שתיהנו ממגוון הפעילויות.

בברכה
רון שבת
מנהל תרבות אירועים ונוער