מים זורמים, בריאים ואיכותיים הם לשמחתנו דבר מובן מאליו עבור רובנו, והמטרה והמחויבות הראשונה שלנו היא שהם ימשיכו להיות כאלה עבור תושבות ותושבי הוד השרון.

במיה (תשתיות המים של הוד השרון) בע"מ, אנחנו רואים חשיבות עליונה בהתנהלות סביבתית אחראית לצד שקיפות מנהלית מול התושבות.ים, ומחויבים להמשיך לפתח ולהשביח את משק המים העירוני ולהיות סמל למצוינות, אחריות סביבתית וקדמה טכנולוגית.

החזון שלנו מחייב אותנו להיות גורם אקולוגי סביבתי מוביל, לחשוב ולפעול בטווח הקצר, ולתכנן לטווח הארוך, למען התושבות.ים ולמען הבטחת משק המים.

לאורך השנים אנחנו פועלים בכל תחומי המים בעיר תוך הובלת חדשנות טכנולוגית, יעילות ניהולית ואחריות סביבתית בכל אחד מהתחומים שבאחריותנו.

אנו פועלים כל העת להחליף ולשדרג את תשתיות המים, כדי שנוכל להמשיך ולהבטיח  את איכות המים המצוינת שלכן.ם, מים העומדים בכל התקנים והסטנדרטים המחמירים ביותר של משרד הבריאות.

לצד פעילותינו בתחום התפלת המים, אנו פועלים בשנים האחרונות גם בתחום שיקום בארות מים טבעיים, המהווים מקור נוסף של מי שתייה איכותיים ונקיים מהם נהנים תושבות ותושבי הוד השרון בכל ימות השנה.

אנחנו גם אחראים לתשתיות הביוב והובלתם בבטחה אל מכון טיהור השפכים העירוני, ורואים חשיבות רבה בשדרוג מתמשך של התשתיות כדי להבטיח מניעת חלחול של מי שפכים למי התהום, דבר העלול לפגוע באיכות מי השתייה שלנו.

מיה - המים של הוד השרון
כתובת : הנגר 8, הוד השרון

טלפון לשכת מנכ"ל 09-7707554

yes לאתר מיה

yes לצפייה בטופס עדכון פרטי צרכן מים