גאווה מקומית תיכון רמון נבחר כבית ספר מצטיין

משרד החינוך פרסם את רשימת בתי הספר העל-יסודיים שהצטיינו בהישגיהם הערכיים, החברתיים והלימודיים בשנה החולפת ואחד מבתי הספר הכלולים ברשימה הוא בית הספר התיכון על שם אילן רמון בהוד השרון.


בתי הספר נבחנו על פי מדדים של: מניעת נשירה, קליטת תלמידי חינוך מיוחד, גיוס לצה"ל, שירות אזרחי, אחוז הזכאות לבגרות ואחוז ההצטיינות במבחני הבגרות.

בוגרות ובוגרי תיכון רמון בלטו במיוחד גם בנתוני ההצטיינות בבגרות כש-34% מהם נמצאו זכאים לתעודות בגרות מצטיינות המשלבות למידה ברמה מוגברת של שלושה מקצועות, ממוצע ציונים מעל 90 והצטיינות בתכנית להעצמה אישית  ומעורבות החברתית.

כאות הערכה על עבודתם, יקבלו המורות והמורים בבית הספר במשכורתן/ם הקרובה מענק של 6,238 ₪, בהתאם לסיכום במסגרת רפורמת “עוז לתמורה”.

אמיר כוכבי, ראש העירייה אמר: ״מברך את תיכון רמון, צוות החינוך, התלמידות והתלמידים וכמובן מנהלת בית הספר הגב׳ חנה דלמדיגו, על הישג ראוי מאוד. המדדים הם לא חזות הכל בעיני, אבל אין ספק כי המדד הזה המשכלל פעילות בית ספרים ערכית משקף היטב את הרוח של תיכון רמון ואת הרוח שאנו מקדמים במערכת החינוך הפורמאלית והבלתי פורמאלית בעיר״.

חנה דלמדיגו, מנהלת בית הספר רמון: "כבית ספר אנו מציבים את ערכי התרומה לקהילה והמעורבות החברתית במדרג זהה לזה של ההצטיינות בלימודים ואני גאה שהשילוב הזה עובד, כאשר כל אחד מהדברים מעצים את השני. תלמידות ותלמידים שיודעים לקחת אחריות חברתית וערכית, יקחו גם אחריות על הלימודים וההצטיינות בהם.
אני שמחה על הבחירה ולא פחות על התגמול החשוב והמתמרץ למורים שחשיבותו כביטוי הערכה לא פחותה מחשיבות הכספית"
.

תיכון רמון הוד השרון.jfif