נותנים פוש לתלמידים מתקשים
עמותת פוש - ארגון ללא מטרות רווח שפועל בהוד השרון במטרה להעניק סיוע לימודי ללא תשלום לתלמידים מתקשים, מחפש אחר מתנדבים
עמותת פוש, ארגון ללא מטרות רווח המבוסס על מתנדבים אשר מעניקים סיוע ללא תשלום לילדים מתקשים הזקוקים לעזרה בלימודים ופועל בהוד השרון מזה מספר שנים, מחפש בימים אלו מתנדבים נוספים. 

מטרת העמותה לפעול להצלחת התלמידים על ידי העלאת רמת הידע שלהם, מיצוי הפוטנציאל האישי שלהם, העלאת המוטיבציה, האחריות והביטחון העצמי, תוך מתן דוגמה אישית של מתנדביה לתלמידים והקניית ערכים חברתיים ואישיים.

העמותה הוקמה בשנת 2002 ע``י אודליה שפיטלני, עורכת דין בעלת רקע מוכח בעבודות בקהילה ובשירות הציבורי. עמותת ``פוש`` החלה את פעילותה באור יהודה והרחיבה את פעילותה וכיום היא פעילה ב- 34 ישובים, עם יותר מ- 1400 מתנדבים המסייעים לכ - 3000 תלמידים במעל ל – 220 בתי ספר.

המתנדבים בעמותת ``פוש`` אינם בהכרח מורים, אלא גם אנשים בעלי השכלה בתחומים שונים. מתנדבים אלו, לאחר קבלת הכוונה מצוות בית הספר, מעניקים שעורים פרטיים ללא תשלום בכל המקצועות, בכל הרמות ובכל הגילאים מיסודי עד וכולל תיכון. 

הלימוד מתבצע באופן אישי או בקבוצות קטנות, כל מתנדב לפי כישוריו ויכולתו, בהיקף של שעה וחצי בשבוע או יותר, בד"כ בתוך בית הספר, כאשר מועד השיעור ותכני הלימוד מתואמים בין הרכז ומתנדבי עמותת פוש לבין צוות ביה``ס. 
נשמח לצרף מתנדבים נוספים.

רכזת מתנדבים אזור הוד השרון: צפירה אבינר 052-2255040, דואר אלקטרוני: tzfira@012.net.il
משרדי עמותת פוש – www.pushedu.org
כתובת למיילים – push@pushedo.org