הצלחה בינלאומית לנבחרת הכדורעף של תיכון מוסינזון הוד השרון


 

נבחרת הכדורעף של בנות כפר הנוער מוסינזון רשמה הצלחה כשסיימה את אליפות העולם לבתי ספר בכדורעף בברזיל במקום ה-8 מבין 15 נבחרות.

הטורניר שנערך בעיר פוז דה איגוואסו בברזיל, היה מותח, מעניין ומרתק וחשף את השחקניות לרמת משחק גבוהה מזו הקיימת בליגת התיכונים הישראלית ואיתה לאתגר ספורטיבי יוצא דופן, בו עמדו בכבוד. 

השחקניות נהנו גם מביקור בברזיל, במפלי האיגוואסו ובסאו פאולו. נבחרת מוסינזון לוותה על ידי מנכ"ל כפר הנוער, ישראל חילו ועל ידי מאמן הקבוצה אסף מעיין שליווה את השחקניות גם בהכנות המקצועיות לקראת הנסיעה. 

המאמן אסף מעיין: "שחקניות הקבוצה ייצגו את הוד השרון ואת ישראל בגאווה ובכבוד. זו היתה חוויית כדורעף מרתקת, הן ברמות המשחק והן בפגישות עם מאמנים, שחקניות ושחקנים מכל העולם. הזדמנות ללמידה ולהיכרויות. אני שמח וגאה בשחקניות על ההישג הספורטיבי ועל ההשקעה של כל אחת ואחת מהן". 

אמיר כוכבי, ראש עיריית הוד השרון: "הוד השרון שמה לה למטרה לחזק את הספורט העממי והתחרותי בעיקר בקרב הצעירות והצעירים. להשקיע במתקנים ובצוותי האימון על מנת שכל ילדה וילד מהוד השרון יוכלו למצות את הפוטנציאל הספורטיבי שלהם. להשיג הישגים ולהביא כבוד וגאווה לעיר".

תודה רבה לכל שחקניות נבחרת מוסינזון: ברכות לנבחרת כולה לקפטנית ארינה סקיטר ולשחקניות ליטל סרדל, שירן שורץ, יובל גאון, קטיה גרידין, מור אלדובי, רמה אשל, עמית עובדיה, שירה ארז, ניקה אפל ואליה כבל.