בית נקי לכולנו: הוד השרון מכפילה ומחדשת את מערך הניקיון העירוני


מערך הניקיון בהוד השרון הוכפל ועבר הרחבה והתחדשות משמעותית, לאחר הליך מכרזי מקיף.
זאת כדי לאפשר תדירות ניקיון רבה יותר בכל רחוב, ולהתאים את מערך הניקיון העירוני לצרכים העירוניים המדויקים ולפריסת השכונות והמבנים, שהתרחבה משמעותית במהלך השנים.

קבלן ניקיון חדש ״פורד מערכות״ יחל להפעיל החל ממחר רביעי 19.10.22 את מערך הניקיון הכולל בין היתר עשרה רכבי טיאוט ושטיפה בלחץ גבוה מהמובילים בשוק.מדובר ברכבים חדישים ידידותיים יותר לסביבה ופחות מזהמים.
לכל רכבי הטיאוט מערכות טכנולוגיות מתקדמות והם יצויידו במצלמות דרך המאפשרות בקרה מיידית בזמן אמת על ביצוע עבודות הניקיון ברחבי העיר.
מערך הניקיון כולל גם שבעה טנדרים עם צוותי ניקיון מאובזרים בחרמשים ובמערכת שטיפה בלחץ גבוה.
כמו כן, ייפרסו שלושים ושלושה עובדי ניקיון ברחבי העיר בהתאם לתוכניות עבודה קפדניות ומעודכנות.

ראש עיריית הוד השרון אמיר כוכבי: "אנו מחוייבות ומחוייבים לפעול לניקיון העיר תוך הקפדה על תנאי עבודה נאותים ומענה סביבתי מקיים - המכרז החדש מגביר את כח העבודה באופן משמעותי בכלים חדשים ומתקדמים שיצמצמו את ההפרעה לסביבה. אגף שפ״ע ייתן מענה טוב יותר לפני העיר בזכות המכרז החדש ואני בטוח שלאחר כניסת החברה החדשה וחבלי לידה קצרים נראה כולנו שיפור מהותי - זה הזמן להזכיר שהניקיון של המרחב הציבורי הוא גם עלינו, בהקפדה על מניעת לכלוך ושמירה על בית נקי לכולנו".

חבר המועצה מאיר חלוואני, מחזיק תיק שיפור פני העיר: "המכרז החדש הותאם לצרכים המשתנים של העיר. אנו נבחן מקרוב את עבודת הקבלן החדש ונוודא שיסופקו כל המענים המבוקשים"