דלג לתוכן העמוד
פייסבוק אינסטגרם יוטיוב

הנהלת העירייה

אמיר כוכבי
ראש העיר
בית העיריה בן גמלא 28
יעל עבוד ברזילי
מ"מ וסגנית ראש העיר
בית העיריה בן גמלא 28
כנרת אלישע כהן
סגנית ראש העיר
רן היילפרן
מנכ"ל העיריה
בית העיריה בן גמלא 28

לשכת ראש העירייה

עירית גוזן
מנהלת לשכת ראש העירייה
בן גמלא 28 קומה ב'
בן ויזל
עוזר ראש העיר
בן גמלא 28 קומה ב'
איילת שמש
עוזרת ראש העיר
בן גמלא 28 קומה ב'

לשכה משפטית

עו"ד רונן ויניק
יועץ משפטי
יהושוע בן גמלא 34
עו"ד מירי בנהרדיתי
סגנית יועמ"ש למיסוי מוניציפלי
יהושוע בן גמלא 34
עו"ד אווה לוי
סגנית יועמ"ש לתו"ב ומקרקעין
יהושוע בן גמלא 34
עו"ד אפרת שניאור ילין
מנהלת תחום בכירה לייעוץ לאגפי העירייה
יהושוע בן גמלא 34
עו"ד עדי שטרן
עו"ד לסדר דין אזרחי
יהושע בן גמלא 34
מונה מטלון
מזכירה
יהושוע בן גמלא 34
מתמחים

יהושע בן גמלא 34
עו"ד קרן נחמן
תובעת עירונית ראשית
יהושע בן גמלא 34
עו"ד מיכל פוקס
תובעת עירונית, מנהלת תחום בכיר (פלילי)
עו"ד ליאור קנוש
תובעת עירונית
יהושוע בן גמלא 34
טלי רויטל צברי
מזכירה תביעה עירונית
יהושע בן גמלא 34

האגף להתחדשות עירונית

חני שרון גלזר
מנהלת האגף להתחדשות עירונית

אגף חשבות

שושנה נורי
מנהלת מחלקת בנקים
מיטל יפרח
מזכירת האגף
עינת צור
חשבת אגף ספורט ותרבות
רונית בטאט
חשבת אגף חינוך ובטחון
גידי גלוזמן
חשב מינהל הנדסה
סיון זינגר
חשבת אגף ש.פ.ע
ענבר מויאל - פתררו
מנהלת אגף חשבות, רו"ח (משפטנית)
בלוריה חכימי
מנהלת מחלקת קופות
הבנים 14 קומה 6 הוד-השרון

מבקר העירייה והממונה על תלונות הציבור

משה שטיגליץ, רו"ח
מבקר העירייה והממונה על תלונות הציבור
בית העיריה בן גמלא 28
דנה זלוטין-אנדרייב, עו"ד
סגנית מבקר העירייה
בית העירייה בן גמלא 28

חוזים ומכרזים

עו"ד לירון שטאובר
מנהלת מחלקת חוזים ומכרזים

להט"ב

אגף החינוך

רני חבוט
מנהלת מחלקת הצהרונים וביה"ס של החופש הגדול
נועה אביטל
מנהלת מחלקת החינוך לגילאי לידה עד 3
מיכל אפרתי
מנהלת אגף חינוך
רחוב הבנים 14 מרכז אגם
ענת הדר
מנהלת בתי ספר היסודיים
רחוב הבנים 14 מרכז אגם
אתי לוי
מנהלת מחלקת פרט
רחוב הבנים 14 מרכז אגם
אושרת איינס
מנהלת הסעיים
רחוב הבנים 14 מרכז אגם
אילן שרעבי
מנהל המחלקה לחינוך דתי
רחוב הבנים 14 מרכז אגם
קובי תבור
מנהל מרכז הצלח"ה
רחוב הבנים 14 מרכז אגם
אלון אדלמן
מנהל השירות הפסכולוגי
רחוב הבנים 14 כניסה ב', קומה 4
חלי סטולרו
מנהלת מחלקת שותפויות בחינוך אגף חינוך

מחלקת גני ילדים

גלילה שמש
מנהלת מחלקת גני ילדים
רחוב הבנים 14 מרכז אגם כניסה א' קומה א
מיכל כהן
אחראית רישום ושיבוץ גני ילדים
רחוב הבנים 14 מרכז אגם כניסה א' קומה א
לנה שלום
רכזת רישום גני ילדים
רחוב הבנים 14 מרכז אגם כניסה א' קומה א
מירי חייט
רכזת סייעות
רחוב הבנים 14 מרכז אגם כניסה א' קומה א

אגף הרווחה והשירותים החברתיים

אגף הרווחה והשירותים החברתיים למען הקהילה

מיכל עופר עטר
עו"ס התמכרויות מבוגרים
מיכל עופר עטר
עו"ס התמכרויות נוער
צימרמן גלית
עו"ס אחראית תחום שיקום בוגרים
מזכירות המרכז לשלום המשפחה

קיינבסקי טלי
עו"ס
סימנפור ניבה
עו"ס
סמדר שפר
עו"ס מרכז קשר
שירי טמיסט
עו"ס
פלדמן אוסי
עו"ס
תמר ניגרי
עו"ס מועדוניות
שרית הולנדר
עו"ס
כהן עינת
עו"ס לחוק נוער
רצון רותם
רכזת תעסוקה
אינה אהרון
עו"ס אפיקים
מדברי מור
עו"ס תכנית יתד
מיטל אליהו
עו"ס, מנהלת מרכז קשר
הדס מיכל
ראש צוות צרכים מיוחדים ושיקום
רוט אביבית
ראש צוות משפחות ורכזת חוק הנוער או וילדים בסיכון
ריקי משה
מזכירת אגף הרווחה ושרותים חברתיים
דורון מירית
עובדת סוציאלית, מטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת
רחוב א.ד. גורדון, 9, הוד השרון. 
אתי הרפז, עו"ס
מ"מ מנהלת אגף הרווחה והשירותים החברתיים
רחוב סוקולוב 1
טלי מעוז בארי
מנהלת התחנה לטיפול זוגי ומשפחתי
רחוב כינרת 2, הוד-השרון.
רוטשילד גונן רעות
עו"ס אוטיזם
דורי קרן
עו"ס אחראית על תחום מש"ה ושיקום צעירים
נעמי ריץ'
עו"ס להט"ב
דנה אלדור שוורץ
עו"ס שיקום

השירותים לאזרחים וותיקים

היחידה למניעת התעללות והזנחה בוותיקים

הדס אפרתי
ראש צוות אזרחים וותיקים
בית רני - רח' גורדון 9
ריקי ניימן
פק"ס לחוק הגנה על זקנים וחסרי ישע
בית רני רחוב גורדון 9
עמית וקסלר
פק"ס
בית רני רחוב גורדון 9

קפה אירופה

תמי מזור
רכזת מועדון קפה אירופה
דרך רמתיים 39 הוד השרון

אוטיזם

מירב לויא-רפאל
עו"ס, אחראית על תחום האוטיזם

אגף שפ"ע - שיפור פני העיר

איתמר לוי
מנהל אגף שיפור פני העיר
רחוב החרש 36 קומה 3, אזור התעסוקה נווה נאמן

מחלקת גינון

פקיד היערות

רחוב החרש 36 קומה 3, אזור התעסוקה נווה נאמן
משה דדוש
מנהל מדור אחזקת שטחי גינון, מחלקת גינון
רחוב החרש 36 קומה 3, אזור התעסוקה נווה נאמן

מחלקת רישוי עסקים

דורית שלי
מנהלת מדור רישוי עסקים
הדר בהגלי
מפקחת רישוי עסקים

מחלקת שילוט

עו"ד שרון ויסמן
מנהלת מחלקת שילוט
רחוב החרש 36 קומה 3, אזור התעסוקה נווה נאמן

השירות הוטרינרי

ד"ר אופירה מויאל
מנהלת השירות הוטרינרי
החרש 9 אזור התעשיה נוה נאמן

פיקוח עירוני

פיקוח עירוני

רחוב החרש 36 קומה 3, אזור התעסוקה נווה נאמן

מחלקת תברואה

אייל גנות
סגן מנהל אגף שפ"ע
בית העיריה בן גמלא 28

אגף מחשוב ומערכות מידע

אגף משאבי אנוש

גלית בן הראש
מנהלת
בן גמלא 28 קומה ב

דוברות העירייה

גלי לב - חיימוב
דוברת
בן גמלא 28

אלומה

אורלי דבוש ניצן
מנכ"לית
בן גמלא 26 הוד השרון

המחלקה להתנדבות ומשאבי קהילה

אפרת באומן עובדיה
רכזת פרוייקטים חברתיים
ז'בוטינסקי 6 פינת שביל התיכון הוד השרון
שירה ליכטנברג
רכזת התנדבות
ז'בוטינסקי 6 פינת שביל התיכון הוד השרון
אוסנת סטוצ'נר
מנהלת המחלקת להתנדבות ומשאבי הקהילה
ז'בוטינסקי 6 פינת שביל התיכון הוד השרון

היחידה למניעת אלימות, סמים ואלכוהול

אסף יפת
מנהל
רחוב הבנים 14 מרכז אגם קומה 1

החברה הכלכלית הוד השרון

המועצה הדתית

אבי בלשטיין
יו"ר הועדה הממונה במועצה הדתית הוד השרון
זקיף 10 הוד השרון, ת.ד 507

חופש המידע ופניות הציבור

פניות הציבור וחופש המידע

מיכל אלמגור
הממונה על העמדת מידע לרשות הציבור
רחוב מגדיאל 4 הוד השרון

חברי מועצה

אמיר כוכבי
קצב-יש עתיד - צ
יעל עבוד ברזילי
קצב-יש עתיד - צ
רלי גבע
קצב-יש עתיד - צ
רן יקיר
קצב-יש עתיד - צ
עו"ד יהל בן נר
קצב-יש עתיד - צ
מוטי ליטר
קצב-יש עתיד - צ
נדב דואני
רק הוד השרון - רק
ורדית ארדי גד
רק הוד השרון - רק
ערן פרלמן
תנופה - ע
ד"ר אלון גלבוע
תנופה - ע
יואב יחיעם
חוזה חדש – דף
דורין פייגנבאום
חוזה חדש – דף
מעיין דלל מזרחי
כחול לבן הוד השרון - כן
עו"ד כנרת אלישע כהן
כנרת אלישע כהן - נ
ארנון אברמוב
מאוחדים - מחל
חיים אליהו שאבי
יש לך על מי לסמוך - יש
דוד ביטון
הוד השרון שלנו - דרך

אגף תנועה, תחבורה ובטיחות בדרכים

אינג' אורנה מוזס
מנהלת אגף תנועה, תחבורה ובטיחות בדרכים
בניין העירייה, בן גמלא 28
מורן חדרי
אחראית בקרת פרוייקטים ומנהלת מטה בטיחות בדרכים
יהושוע בן גמלא 28
הלנה לוי
סגנית מנהלת מחלקה
רחוב הרשות 6
יפה רותם
רכזת תמרור
רחוב הרשות 6

אגף ביטחון ואכיפה

עומר כספי
מנהל אגף בטחון ואכיפה
דרך רמתיים 39
רועי ולפיש
סגן מנהל אגף בטחון ואכיפה
דרך רמתיים 39
איציק שחם
מנהל מחלקת חירום
נועם בן משה
מפקד משטרת הוד השרון
ז'בוטינסקי 6 הוד השרון

מרכז האומניות הרב תחומי

מעמד האישה

מרינדה מילוביץ
יועצת ראש העיריה לקידום מעמד האישה ושויון מגדרי

צריף הראשונים

אביבה אבן חן
מנהלת
רחוב סוקולוב 6
שמחה קליין
מנהלת
רחוב סוקולוב 6

מינהל הנדסה

מירב שניר
מהנדסת העיריה
בית העיריה בן גמלא 28

אגף תכנון

יואב רוביסה
אדריכל העיר ומנהל אגף תכנון
בית העיריה בן גמלא 28
מורן נעמאט
מזכירת מנהל אגף התכנון ואדר' העיר
חני בגדדי
מנהלת תפעול בוועדה
בית העיריה בן גמלא 28
ורד פרידמן
מנהלת מחלקת תכניות מתאר
בית העיריה בן גמלא 28
נגה שפירא
מנהלת תוכניות מתאר
בית העיריה בן גמלא 28
נעמה לירז
מנהלת מידע להיתר
בית העיריה בן גמלא 28
נועה ספקטור
מידענית
ציפי שיפריס
מנהלת מחלקת מידע תכנוני מיפוי ופרצלציה
בית העיריה בן גמלא 28
רוחמה יולזרי
מנהלת מחלקת יעודי קרקע ו - G.I.S
בית העיריה בן גמלא 28

רפרנטית תמ"א 38
בית העיריה בן גמלא 28
הילה חברוני
בודקת תוכניות תב"ע
בית העירייה בן גמלא 28

אגף רישוי ופיקוח על הבנייה

טדי רויטיך
סגן מנהל אגף רישוי ופיקוח על הבניה
אדריכל דן תעוז
מנהל אגף רישוי ופיקוח על הבניה
מאיה דול שוקרן
מזכירה מנהל אגף רישוי ופיקוח על הבניה
בית העיריה בן גמלא 29

מחלקת רישוי בנייה

ענבר ויינשטוק
מנהלת מחלקת רישוי
בית העיריה בן גמלא 28
נעה לוי אגוזי
בוחנת רישוי
בית העיריה בן גמלא 28
אורלי קרול
בוחנת רישוי
בית העיריה בן גמלא 28
עדן בלר כברה
בוחנת רישוי
בית העיריה בן גמלא 28
בן משה אלחנט
בוחן רישוי
בית העיריה בן גמלא 28
אורלית גיאת
קולטת בקשות להיתרים
בית העיריה בן גמלא 28

מחלקת פיקוח על הבנייה

שרון טאובר
מזכירה
בית העיריה בן גמלא 28
רועי בהרוזי
מפקח על הבניה
בית העיריה בן גמלא 28
אירית נרקיס
מפקחת על הבניה
בית העיריה בן גמלא 28
אלכס רוזנקרנץ
מפקח על הבניה
בית העיריה בן גמלא 28
רפאל חייטוב
מפקח על הבניה
בית העיריה בן גמלא 28


אגף תשתיות

דבורה רגב
מזכירת אגף תשתיות
בית העיריה בן גמלא 29
רוזלין גבריאל
מזכירה באגף תשתיות
בית העיריה בן גמלא 28
מירי זמיר
מזכירה
בית העיריה בן גמלא 28
אלכס בוקלן
מהנדס תשתיות
בית העיריה בן גמלא 28
אבי כהן
מנהל מחלקת חשמל
בית העירייה בן גמלא 28

מוקד הנדסי

טובה לוגסי
מנהלת מוקד הנדסי ותיאום פרוייקטים
בית העיריה בן גמלא 28

אגף מבני ציבור

מנהל אגף בינוי
מנהל אגף בינוי
בית העיריה בן גמלא 28
אוריאל שקורי
מנהל מחלקת אחזקת מוסדות
בית העיריה בן גמלא 28
אורית ברק
מזכירה ומתאמת פניות מוקד
בית העיריה בן גמלא 28

מחלקת נכסים

פרי אלון
מנהלת מחלקת נכסים
בית העיריה בן גמלא 29
לימור זבטני
מזכירת מחלקת נכסים
בית העיריה בן גמלא 30

מחלקת השבחה והיטלי פיתוח

רעות אמסלם
מנהלת מחלקת השבחה
בית העיריה בן גמלא 28
שרה תייר
מזכירה
בית העיריה בן גמלא 28

מחלקת ארכיון ומעקב תב"ע

דבורה פרידמן
מנהלת מחלקת ארכיון ומעקב תב"ע
בית העיריה בן גמלא 28
תמר קשרי
ארכיבאית
בית העיריה בן גמלא 28

משרד הפנים

עדי שפירא
מנהלת
דרך מגדיאל 4

מרכז גישור ודיאלוג קהילתי

רותם הראלי
מנהלת המרכז, עו"ס קהילתית
דרך רמתיים 92 הוד השרון

מינהל כספים

בני זיני
גזבר
דרך מגדיאל פינת בן גמלא 22 (כניסה מדרך מגדיאל)
פניות לאגף הגביה לחצו כאן
ענבר מויאל - פתררו
מנהלת אגף חשבות, רו"ח (משפטנית)

אגף גבייה

זאב מנדלמן
רו"ח, מנהל אגף גבייה
רחוב הבנים 14 בנין אגם כניסה א' קומה 6

מחלקת שומה

אולה אופיר סוקולוב
מנהלת מחלקת שומה
דרך מגדיאל 4, קומת קרקע

תרבות ואירועים

רון שבת
מנהל
רחוב הבנים 14 מרכז אגם

מוקד העירוני 108

נקודת שיטור הוד השרון

ספרייה עירונית

פקיד היערות העירוני


פקיד היערות העירוני
רחוב הנגר 36 קומה 3, אזור התעסוקה נווה נאמן

רשות הספורט העירונית

יצחק בן דור
מנהל רשות הספורט
רחוב הבנים 14 מרכז אגם
רשות הספורט העירונית

רחוב הבנים 14 מרכז אגם

רשות החניה

אלה בן אדרת
מנהלת
הנגר 1, קומה 1, אזור התעשייה נווה נאמן

רכזת נגישות

דנה בן חיים
מנהלת
בן גמלא 28

שי"ל

שי"ל - שירות ייעוץ לאזרח הוד השרון,
מנהלת, פלדמן אוסי, עו"ס
ז'בוטינסקי 6

תרבות ופנאי

הבאר - מקום לצעירים

חיים נפתלי
מנהל מרכז לצעירים - הבאר
רחוב בן גמלא 28

היחידה לקידום נוער

פקס היחידה לקידום נוער: 09-7759604

מר זיקו קוגן
מנהל היחידה לקידום נוער
דרך השרון 43 הוד השרון
רינה הופמן
מנהלת חינוכית טיפולית
דרך השרון 43 הוד השרון

הספריה העירונית

אורנה גוטמן
מנהלת הספרייה העירונית
השחר 14 הוד השרון
ספרייה עירונית

השחר 14 הוד השרון

חממות

חממת בית היוצר

גיא הררי
מנהל חממת בית היוצר
רחוב יורדי הים 14

חממת שרת

מאיר כהן
מנהל חממת שרת
רח` שרת 35

חממת הברנש

עינן גרובר
מנהל חממת הברנש
רחוב השומר 20 שכונת נווה הדר, הוד השרון (חנייה ברחוב הפלמ"ח 37)

חממת גולן

גלי ביטון
מנהלת חממת גולן
רח` הגולן 36 גיל עמל

חממת גיורא

חנניה זוהר
מנהל חממת גיורא
רח` המוסדות 2

מרכז האמנויות הרב תחומי


מרכז האמנויות הרב תחומי
כפר הדר 33 הוד השרון
מרכז האמנויות הרב תחומי

כפר הדר 33 הוד השרון
מרכז האמנויות הרב תחומי

כפר הדר 33 הוד השרון

מחלקת נוער צעירים וקהילה

שרית קרקו
ראש תחום צעירים והכנה לשירות משמעותי
עידו סיילן ברוכשטין
מנהל מרכז צעירים

יחידת נוער וקהילה
הבנים 14 מרכז אגם הוד השרון
שרית קרקו
רכזת הכנה לשירות משמעותי
אברהם שטיין - מרכז צעירים

קונסרבטוריון

ירוחם שרובסקי
מנהל הקונסרבטוריון
יאנוש קורצ`ק 1 (תיכון רמון) הוד השרון
אייל הרכבי
סגן מנהל הקונסרבטוריון ומנהל פעילות בוקר

מנהלת אדמיניסטרטיבית
זוסיה רודן
רכז תפעול